כל המשמח חתן וכלה

נסענו אתו מייד לבית-החולים "שערי צדק", ובמשך לילה שלם ניסו להחזיר לו את העצם למקומה, כשהוא מורדם, אך ללא הועיל! זאת הייתה אחת הפעמים שראינו בחוש איך ברכותיו של הרב מתקיימות. איך הוא פועל מעבר לזמן ולמקום...

מתוך הספר

אביהם של ישראל חלק חמישי

בנושא:

הבן שלנו, אליהו-דוד נ"י, נולד אחרי המון תפילות. ב"ה, הוא ילד שכל מי שרואה אותו אומר שהוא צדיק וטהור. אליהו-דוד אוהב מאוד לרקוד בחתונות ולשמח חתן וכלה, לכן לקחתי אותו לחתונת בת-דודתי ביישוב שעלבים בכ"א באב התשס"ט. בחתונה הוא נפל, והיד נשברה לו בצורה קשה ביותר!

נסענו אתו מייד לבית-החולים "שערי צדק", ובמשך לילה שלם ניסו להחזיר לו את העצם למקומה, כשהוא מורדם, אך ללא הועיל!

לקראת הבוקר הרופא הסביר לנו שאין ברירה וצריך להכניס את הילד לניתוח, וכך עשינו. בעלי חתם על המסמכים וביקש ממני ללכת לרב מרדכי אליהו זצ"ל לבקש ברכה לניתוח.

הגעתי לאחר תפילת שחרית לבית הרב, ותוך כדי שאני דופקת על הדלת מתקשר בעלי ואומר שהבן שלנו יוצא עוד מעט מחדר ניתוח.

מייד אחר כך ראיתי את הרב אליהו, והוא אמר לי דבר מוזר ביותר: לא ינתחו את הילד, יהיה לו נס והכול יסתדר. לא הבנתי את דבריו של הרב, הרי הניתוח כבר היה והילד אמור ממש עכשיו לצאת מחדר הניתוח.

כשחזרתי לבית-החולים, גיליתי לתדהמתי שכדבריו של הרב כן היה. קרה נס, והרופאים הצליחו להכניס את העצם למקומה בלי שום ניתוח. האמת היא שגם הם היו קצת מופתעים מעצמם, כיוון שהם לא הצליחו לעשות את זה כל הלילה, והנה פתאום אחרי שהם מתייאשים – הם מצליחים. הם לא הבינו מה קרה בדיוק באותה שעה שהם הצליחו לעשות זאת.

זאת הייתה אחת הפעמים שראינו בחוש איך ברכותיו של הרב מתקיימות. איך הוא פועל מעבר לזמן ולמקום.
(משפחת חדד, ירושלים)

שיתוף ב email
שלח במייל
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואטסאפ
שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייץ בטוויטר

אולי יעניין אותך גם:

סיפורים נוספים

צדיק בן צדיק

הסכסוך הגדול

כאשר הגיע מועד הנסיעה ללונדון, לא העלו הוריו על דעתם כי השתנו תוכניותיו מן הקצה אל הקצה.

תורה

לא נצרך לשום אדם

שנתו של הרב נדדה באותה לילה – שאלה הרת גורל עמדה לפתחו – הרב לא הלך לישון כלל, הוא ישב לעיין בדבר לעומק. משהגיע לכלל הכרעה, נטל דף ועט וכתב תשובה שלמה נגד הפסק של חבריו להרכב…

זריזות

האופי כן קובע

אם הרב יכול לצחוק ולנשום בעוצמה כזאת שקרעה את המסכה מעל פניו, נראה כי התפילות כבר עשו את שלהן והרב אינו נצרך עוד לטיפולינו…

לאחר פטירתו

צדקה תציל

כשנזכרתי בסיפור, בבית-החולים, פתחתי את הארנק, לקחתי את הכסף ורצתי לחנות הראשונה שראיתי. שאלתי את המוכרת אם יש להם קופת צדקה בחנות, ולמרבה הפלא היא הביאה לי קופת צדקה שעליה הייתה מודפסת הסכמתו של הרב מרדכי אליהו זצ"ל. שמתי את הצדקה בקופה, ולאחר שיצאתי מהחנות פתאום שמתי לב שהכאבים נעלמו!

ילדים זו שמחה

פתקא טבא

הפליא אותנו מאוד הביטחון של הרב ונקיבת התאריך של שמחת תורה. זה לא היה נוסח רגיל של ברכה, זה היה נוסח של ברכה עם ביטחון. זה התאריך שבו תבושרו בשורות טובות. וכך זה קרה!

רוח הקודש

הניתוח התבטל, החולה בריא ושלם

חתני התקשר אלי בבקשה שאשאל את הרב זצ"ל מה לעשות. תשובת הרב הייתה כי אין צורך בניתוח. הילד יצא מייד בריא מבית-החולים. ירדתי מהמשרד ותוך דקות הייתי בבית-החולים, שם אני רואה את הנכד רץ ומשחק במסדרון. כשראה אותי הנכד הוא אמר לי: שלחו אותנו הביתה.

חפש סרטון, סיפור, או שיעור

צור קשר

מעוניינים לשלוח חומר על הרב? או להשתתף בהפצת תורתו במגוון ערוצים? תוכלו ליצור עימנו קשר בטופס זה