כל המשמח חתן וכלה

נסענו אתו מייד לבית-החולים "שערי צדק", ובמשך לילה שלם ניסו להחזיר לו את העצם למקומה, כשהוא מורדם, אך ללא הועיל! זאת הייתה אחת הפעמים שראינו בחוש איך ברכותיו של הרב מתקיימות. איך הוא פועל מעבר לזמן ולמקום...

מתוך הספר

אביהם של ישראל חלק חמישי

בנושא:

הבן שלנו, אליהו-דוד נ"י, נולד אחרי המון תפילות. ב"ה, הוא ילד שכל מי שרואה אותו אומר שהוא צדיק וטהור. אליהו-דוד אוהב מאוד לרקוד בחתונות ולשמח חתן וכלה, לכן לקחתי אותו לחתונת בת-דודתי ביישוב שעלבים בכ"א באב התשס"ט. בחתונה הוא נפל, והיד נשברה לו בצורה קשה ביותר!

נסענו אתו מייד לבית-החולים "שערי צדק", ובמשך לילה שלם ניסו להחזיר לו את העצם למקומה, כשהוא מורדם, אך ללא הועיל!

לקראת הבוקר הרופא הסביר לנו שאין ברירה וצריך להכניס את הילד לניתוח, וכך עשינו. בעלי חתם על המסמכים וביקש ממני ללכת לרב מרדכי אליהו זצ"ל לבקש ברכה לניתוח.

הגעתי לאחר תפילת שחרית לבית הרב, ותוך כדי שאני דופקת על הדלת מתקשר בעלי ואומר שהבן שלנו יוצא עוד מעט מחדר ניתוח.

מייד אחר כך ראיתי את הרב אליהו, והוא אמר לי דבר מוזר ביותר: לא ינתחו את הילד, יהיה לו נס והכול יסתדר. לא הבנתי את דבריו של הרב, הרי הניתוח כבר היה והילד אמור ממש עכשיו לצאת מחדר הניתוח.

כשחזרתי לבית-החולים, גיליתי לתדהמתי שכדבריו של הרב כן היה. קרה נס, והרופאים הצליחו להכניס את העצם למקומה בלי שום ניתוח. האמת היא שגם הם היו קצת מופתעים מעצמם, כיוון שהם לא הצליחו לעשות את זה כל הלילה, והנה פתאום אחרי שהם מתייאשים – הם מצליחים. הם לא הבינו מה קרה בדיוק באותה שעה שהם הצליחו לעשות זאת.

זאת הייתה אחת הפעמים שראינו בחוש איך ברכותיו של הרב מתקיימות. איך הוא פועל מעבר לזמן ולמקום.
(משפחת חדד, ירושלים)

שיתוף ב email
שלח במייל
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואטסאפ
שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייץ בטוויטר

אולי יעניין אותך גם:

סיפורים נוספים

שנות בחרותו

מגילת המלחמה

חודשים אחדים לפני הכרזת המדינה ופרוץ מלחמת השחרור, כבר היתה נתונה ירושלים במצור ומאורעות דמים התחוללו בה.

טהרה

הסבלנות משתלמת

אם מתחילים במלחמה – לא ננצח! חכה ותראה שעם הזמן הם כולם יבואו ויתחברו לעם ישראל… ומי הסית את הקייסים האתיופים לא לקבל את עמדת מרן לגבי יהודתם של יהודי אתיופיה

רוח הקודש

יודע מתי לברך

שמתי לב כל השיחה, שהרב מדבר אתו אבל לא מברך אותו, וזה היה לי קשה מאוד. הייתי בסערת נפש גדולה, והרבנית שתחיה הרגישה מה שעובר עלי. היא ניגשה אל הרב ואמרה לו: לא בירכת אותו. הרב ענה לה: "זה בסדר, הוא יעבור את הניתוח". שוב הרב לא בירך…

פרקי ילדות

תפילה של נער בר מצוה

כשהיה הרב נער כבן שלוש עשרה, למדו הוא ואחיו הצעיר, רבי שמעון בן אליהו זצ"ל בישיבת 'פורת יוסף'.

טהרה

עובד ה' בכל לבו

כשסבא שמע את המילה "מצווה", הוא לא היה יכול לעמוד בפניה והסכים לערוך את החופה. וכך היה מספר מו"ר הרב מרדכי אליהו: כל הדרך אל החופה הוא היה הולך כפוף, בעצבות ואנינות. וכשנכנס למקום החופה, הוא היה שמח ומאיר פנים. כל מי שהיה רואה אותו – היה שמח.

חפש סרטון, סיפור, או שיעור

צור קשר

מעוניינים לשלוח חומר על הרב? או להשתתף בהפצת תורתו במגוון ערוצים? תוכלו ליצור עימנו קשר בטופס זה