כל המשמח חתן וכלה

נסענו אתו מייד לבית-החולים "שערי צדק", ובמשך לילה שלם ניסו להחזיר לו את העצם למקומה, כשהוא מורדם, אך ללא הועיל! זאת הייתה אחת הפעמים שראינו בחוש איך ברכותיו של הרב מתקיימות. איך הוא פועל מעבר לזמן ולמקום...

מתוך הספר

אביהם של ישראל חלק חמישי

בנושא:

הבן שלנו, אליהו-דוד נ"י, נולד אחרי המון תפילות. ב"ה, הוא ילד שכל מי שרואה אותו אומר שהוא צדיק וטהור. אליהו-דוד אוהב מאוד לרקוד בחתונות ולשמח חתן וכלה, לכן לקחתי אותו לחתונת בת-דודתי ביישוב שעלבים בכ"א באב התשס"ט. בחתונה הוא נפל, והיד נשברה לו בצורה קשה ביותר!

נסענו אתו מייד לבית-החולים "שערי צדק", ובמשך לילה שלם ניסו להחזיר לו את העצם למקומה, כשהוא מורדם, אך ללא הועיל!

לקראת הבוקר הרופא הסביר לנו שאין ברירה וצריך להכניס את הילד לניתוח, וכך עשינו. בעלי חתם על המסמכים וביקש ממני ללכת לרב מרדכי אליהו זצ"ל לבקש ברכה לניתוח.

הגעתי לאחר תפילת שחרית לבית הרב, ותוך כדי שאני דופקת על הדלת מתקשר בעלי ואומר שהבן שלנו יוצא עוד מעט מחדר ניתוח.

מייד אחר כך ראיתי את הרב אליהו, והוא אמר לי דבר מוזר ביותר: לא ינתחו את הילד, יהיה לו נס והכול יסתדר. לא הבנתי את דבריו של הרב, הרי הניתוח כבר היה והילד אמור ממש עכשיו לצאת מחדר הניתוח.

כשחזרתי לבית-החולים, גיליתי לתדהמתי שכדבריו של הרב כן היה. קרה נס, והרופאים הצליחו להכניס את העצם למקומה בלי שום ניתוח. האמת היא שגם הם היו קצת מופתעים מעצמם, כיוון שהם לא הצליחו לעשות את זה כל הלילה, והנה פתאום אחרי שהם מתייאשים – הם מצליחים. הם לא הבינו מה קרה בדיוק באותה שעה שהם הצליחו לעשות זאת.

זאת הייתה אחת הפעמים שראינו בחוש איך ברכותיו של הרב מתקיימות. איך הוא פועל מעבר לזמן ולמקום.
(משפחת חדד, ירושלים)

שיתוף ב email
שלח במייל
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואטסאפ
שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייץ בטוויטר

אולי יעניין אותך גם:

סיפורים נוספים

תורה

הראש שלי והראש של חכם מרדכי שווים

פעם אחת בא אהרון אבוחצירא, כאשר היה שר בממשלה, ורעיון היה בידו להעלות את קברו של האביר יעקב אבוחצירא זצ"ל ממצרים לארץ ישראל, ובא לבבא סאלי זצ"ל לשואלו על רעיונו – מה ענה לו הבבא סאלי זיע"א?

רוח הקודש

היה גידול?

לא הבנתי למה התכוון הרב עד שהגעתי לניתוח. בבדיקות שעברתי בסמוך לניתוח לא היה כל סימן ורמז לגידול. זה היה מפליא איך הגידול נעלם לו.

לאחר פטירתו

פדיון נפש

למחרת בבוקר התעוררתי מההרדמה בעקבות הניתוח, והצוות הרפואי שבא לבדוק אותי לא האמין שאני מסוגל להזיז את הידיים ואת הרגליים.

בין אדם לחברו

זוכר כל אחד

הרב היה שם לב לכל אחד בבית-הכנסת שלו. אם מתפלל לא היה מגיע לתפילה, היה הרב שואל עליו, מדוע לא הגיע….אם התברר שאדם אושפז בבית-החולים, היה הרב הולך לבקרו. כשהיה חוזר לבית-הכנסת, היה הרב שואל לשלומו. "איפה היית אתמול?". פשוט, זוכר כל אחד!

ענווה

התשובה נמצאת בתוכנו

ואיך החלטת? ביקש הרב לדעת. השבתי לרב מה שהשבתי והוא אמר: "החלטת נכון, הייתה לך כבר התשובה ובאמת לא היית חייבת לדבר אתי. לעתים הזמן נותן לאדם את המחשבות הנכונות, בסבלנות, וזאת תהיה הברכה אלייך, שתמיד תהיה לך סבלנות לשאול את עצמך ולשמוע את תשובתך"!

חפש סרטון, סיפור, או שיעור