סגולה לזיווג לבחור – נוסח תפילה במנחה

יתפלל על עצמו בכל יום בתפילה בשמע קולנו ובפרט בתפילת מנחה שידוע שאין אליהו נענה אלא בתפילת המנחה ויבקש על עצמו שהקב"ה ישלח לו את זיוגו במהרה, את הבקשה יגיד בנוסח ששגור בפיו כבן לפני אביו

מתוך

ספר "גדולת מרדכי"

תפילה זו חיבר הרב לבחורים ובחורות שיוצאים לפגישות ולא יודעים מה להחליט יגידו לפני הפגישה בקשה זו:

"יהי רצון מלפניך ה' אלוקי ואלוקי אבותי אברהם יצחק ויעקב הטוב תקרב והרע תרחק ואמצא חן וחסד בעינך ובעיני כל רואיי אמן כן יהי רצון"

וכן תפילה זו מיועדת לכל מצב של התלבטות.

שיתוף ב email
שלח במייל
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואטסאפ
שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייץ בטוויטר

תפילות וסגולות נוספות:

אולי יעניין אותך גם:

יום ט"ו באב – מנהגיו וענייניו

"לא היו ימים טובים לישראל כט"ו באב וכיום הכיפורים" – ההגדרה של ט"ו באב היא הגדרה של: "יום טוב"! – הדברים הטובים שהתרחשו ביום חשוב זה – תנאים לברכת הטוב והמטיב – השמחה בלימוד התורה

סגולה חזקה למי שחושש מכישוף

אם חושש שיש עלו כישוף או כל מני מרעין בישין יקרא בכל יום פרק צא` בתהילים שהוא ויהי נועם ה` עלינו ומעשה ידנו כוננהו וכו` ופעם אחת בכניסה לבית ליד המזוזה ישר והפוך ובמקרים קשים יגיד ז` פעמים ישר ופעם אחת הפוך כסדר כדלכמן:

תוכנית רדיו – שאלות ותשובות – ערב שבת פרשת כי תשא

האם יש לחשוש לשם של חתן או כלה כשם חמיו או כשם חמותה? – האם יש בעיה להסתפר ביום שישי אחרי חצות? – גרושה צעירה שקשה לה ללכת עם כסוי ראש האם יש איזה תקנה בשבילה? – האם במדיח כלים אפשר להשתמש גם בכלים בשריים וגם בכלים חלביים?

תוכנית רדיו – שאלות ותשובות – ערב שבת פרשת לך לך

מאיזה גיל כדאי להרגיל ולחנך את הילדים להתעטף בטלית גדול? – האם יש חיוב לישון עם טלית קטן? – לאחרונה ישנם שחקנים חרדיים שמופיעים בתאטרון ומפרסמים זאת לציבור החרדי האם מותר ללכת לתיאטרון כזה של הצגה חרדית? – ישנה סגולה שמכניסים מפתח בתוך תנ"ך ומקבלים תשובות האם מותר לעשות ככה?

חפש סרטון, סיפור, או שיעור

צור קשר

מעוניינים לשלוח חומר על הרב? או להשתתף בהפצת תורתו במגוון ערוצים? תוכלו ליצור עימנו קשר בטופס זה